RGC0805DTC23K2 Stackpole Electronics Inc. RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 23.2k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Part Nnumber
RGC0805DTC23K2
Description
RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 23.2k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film